« »
Facebook

Kadra

 

 

KAROLINA GRZYWACZEWSKA - KATOWICE

 

Twórczyni marki Sunset Girl oraz współtwórczyni marki Sun Pole. Właścicielka głównego oddziału w Katowicach.
Odkąd zakończyła 9-letnią przygodę ze sportowym tańcem towarzyskim (pod okiem Arkadiusza i Iwony Pavlovic), a nadchodził moment poszukiwań idealnej pracy, wpadła na... rurę. Podczas pobytu w Anglii usłyszała o pole dance i postanowiła przenieść go na grunt polski. Tak oto, po wielu bojach, w 2010r., powstało jedno z pierwszych studio pole dance w Polsce.
Uczestniczka wielu warsztatów z międzynarodowymi gwiazdami: Kt Coates, Jenyne Butterfly, Rafaela Montanaro, Alesia Vazmitsel i wielu innych. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktora pole sport Vertical Dance na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym oraz zaawansowanym. Jedna z czterech osób na świecie - Master Trener Vertical Dance. Członek International Pole Dance Fitness Association. W latach 2013 - 2014 wiceprezes Stowarzyszenia Pole Dance Sport Polska, organizator corocznej imprezy charytatywnej Pole Unity Poland, uczestniczka Mistrzostw Polski Pole Dance 2012r., a rok później ich współorganizator.
Na co dzień wytrwała żona i matka dwóch córek.

 

 

ALEKSANDRA CHAŁASZCZYK - KATOWICE

 

Od dziecka zawsze związana ze sportem - bardzo długo trenowała szermierkę (floret), Kempo Tai Jutsu, potem różnego rodzaju zajęcia fitnessowe i siłownia. Aż do dnia, kiedy przypadkowo trafiła na rurę i... na niej już została. Kiedy nie wisi na rurze - chodzi po górach i jeździ na desce. Ale to rura jest dla niej świetnym rozwiązaniem na odstresowanie się i zdystansowanie od problemów. Certyfikowany instruktor Vertical Dance.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AGNIESZKA DOMŻOŁ - KATOWICE

 

To idealny przykład dla naszych przyszłych kursantek, które szukają tysiąca wymówek. Dziewczyny – JAK SIĘ CHCE TO SIĘ DA! Z nami od 2012 roku, nie związana nigdy z żadnym sportem - w Sunset Girl odkryła w sobie siłę i swoje drugie ja. Chce, żeby zajęcia były przede wszystkim dobrą zabawą, a przy okazji miłym wysiłkiem fizycznym. Zakochana w rurze, zaraża wszystkich wokół swoją pasją i zachęca tych, którzy chcą poznać ten wyjątkowy Pole Dance. Obecnie menadżer oddziału Katowice.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARTA LANGHAMMER - KATOWICE


Na pole dance natknęłam się pierwszy raz oczywiście buszując po Internecie- pamiętam, jakie wrażenie wywarł na mnie filmik pewnej tancerki, na którym zaczyna swoją choreografię od 'bodywave'a' - szczęka opadła mi do ziemi i od razu wiedziałam, że to jest to , czego chcę spróbować i się nauczyć. Pole dance od początku kojarzył mi się ze sztuką, a nie z klubami go go; z gibkim ciałem, ogromnym wysiłkiem fizycznym, dyscypliną z pogranicza i akrobatyki, i gimnastyki i tańca. Kiedy w końcu dotarł do Polski nie mogłam doczekać się,aż w mojej okolicy pojawi się jakakolwiek szkoła nauczająca tego tańca. W końcu, ku mojej radości w Katowicach odkryłam Sunset Girl i już od pierwszych zajęć czyli od stycznia 2012 wiedziałam, że w końcu odnalazłam swoją pasję. Szybko odkryłam też,że nauczanie innych sprawia mi nie mniejszą frajdę niż samo trenowanie. Jestem certyfikowanym instruktorem Vertical Dance na poziomie Basic oraz Intermediate, posiadam certyfikat szkolenia z zakresu stretchingu przez IFAA oraz ukończyłam kurs stretchingu wg Valentino Brothers Stretching Systems. Lubię pracować 'nad sobą', dlatego regularnie uczestniczę w różnych warsztatach, miałam przyjemność ćwiczyć pod okiem takich osób jak m.in Marion Crampe, KT Coates, Oona Kivela, Anastasia Skukhtorova, Marlo Fisken czy Patryk Rybarski i Agata Jarzębowska. Moim 'motorem' są moje podopieczne kursantki, ich większe oraz te mniejsze osiągnięcia oraz uśmiechnięte buzie po zajęciach nakręcają mnie do dalszego działania :) Kocham obrotową rurkę. W przerwach, kiedy się na niej nie kręcę, to jestem na siłowni, czytam książki, spotykam się z przyjaciółmi lub wałęsam się po świecie.