« »
Facebook

O nas

Chciałaś zawsze spróbować akrobacji na drążku czy tańca na rurze? Dobrze trafiłaś! Witamy w jedym z najstarszych studio w Polsce. Pierwsze zajęcia w Sunset Girl odbyły się 12 sierpnia 2010 r. i od tamtej pory stale walczymy o to, abyś czuła się u nas, jak w drugim domu.

 

Przez lata naszą markę można było znaleźć w różnych miastach, w formie oddziałów. Byliśmy w Bielsku-Białej, Kielcach, Tychach, Opolu, Warszawie, Olsztynie, Gdyni, Puławach, Krakowie czy Zabrzu. Niedawno jednak postanowiliśmy wrócić do pierwotnego stanu i maksymalnej dbałości o Was i skupić naszą energię do jednego, głównego i pierwszego miejsca. Tak więc aktualnie znajdziesz nas tylko w samym centrum Katowic.

 

Stawiamy sobie za cel przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo. O Twój rozwój zadbają doświadczeni instruktorzy z uprawnieniami międzynarodowymi. Na naszych 3 salach znajdziesz światowej klasy sprzęt - rury o różnych szerokościach i materiałach: nierdzewne 45mm, malowane 42,4mm ora mosiężne 45mm, od najbardziej doświadczonej, polskiej firmy - Sun Pole. Dzięki możliwości ćwiczenia na różnego rodzaju rurach, szybciej przyzwyczaisz ciało do wymagających figur. O Twoje bezpieczeństwo zadbają również materace, a materiał nauczania pozwoli Ci zdrowo i bez potencjalnych kontuzji przechodzić kolejne poziomy.

 


 

Jeśli jesteś nowa - wybierz zakładkę 'zapisy' i postępuj zgodnie z instrukcjami. A jeśli miałaś już do czynienia z rurą - skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać Ci grupę na odpowiednim poziomie.

 

W naszej ofercie znajdziecie również lekcje tańca na wieczory panieńskie, współpracujemy również z międzynarodowymi szkoleniami na instruktorów pole dance czy oferujemy pomoc przy zakupie profesjonalnych rur do pole dance wiodącego polskiego producenta - Sun Pole